Переможці кокурсу "Мальовнича Лебединщина"

З 28 червня по 24 серпня проходив конкурс  творчих та пошукових робіт юних лебединців  «Мальовнича Лебединщина».14 листопада у Лебединському краєзнавчому музеї були підведені підсумки конкурсу та відбулося нагородження переможців.

11:01 15.11.2023

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.

12:14 13.11.2023

Безпека в русі

Інспектор ювенальної превенції Криницька Т.О. завітала до Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3, де провела для малечі профілактичних захід на тему «Безпека в русі».

12:09 10.11.2023

27 жовтня - День української мови та писемності

Щороку восени відзначають День української писемності та мови — у пам'ять про святого Нестора Літописця. Цьогоріч ми вперше відзначаємо його в іншу дату — 27 жовтня. Це свято нагадує нам про давність української мови, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном.

13:20 27.10.2023

Радіодиктант національної єдності 2023

27 жовтня 2023 року у День української писемності та мови здобувачі освіти, педагоги та батьки Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 долучилися до написання «Радіодиктанту національної єдності 2023». Диктант національної єдності - це гарна нагода для усіх охочих душею доторкнутися до рідного слова, ще більше збагнути красу рідної мови, відчути себе справжнім громадянином нездоланої та непереможної української нації.

13:05 27.10.2023

Підвищуємо професійну майстрність на канікулах

Осінні канікули - пора відпочинку для учнів, а для вчителів – це можливість підвищити свою професійну майстерність. З цією метою педагогами закладу Кузьменко В.А. і Стрільник А.В. були проведені майстер-класи «Ранкові зустрічі - важливий елемент створення позитивного настрою учнів на весь день» та «Використання вебресурсу "Wordwall" на уроках з метою формування інформаційної компетентності здобувача освіти".

13:02 26.10.2023

Зустріч з інспектором ДСНС

В рамках Тижня знань з основ безпеки було проведено ряд заходів, одним з яких це зустріч учнів 6, 7, та 8 класів з інспектором ДСНС. Під час зустрічі учні повторили правила безпеки під час повітряної тривоги, безпечної поведінки вдома, в громадських місцях та на подвір’ї, про вибухонебезпечні речовини та оволодіння навичками самозбереження.

14:45 23.10.2023

Всесвтній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин - це свято, яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

15:04 05.10.2023

Пройшов Олімпійський урок

З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні у нашому закладі освіти були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові. Це свято всіх, хто любить спорт.

14:12 04.10.2023