Профілактична бесіда

1 березня учнівство 3, 4, 7, 10, 11 класів прослухали бесіду-розповдь від працівників ДСНС з теми "Мінна безпека. Правила безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, а також, як діяти в надзвичайних ситуаціях". Зустріч проводилась в укритті закладу освіти.

11:00 03.03.2023

Рік незламності

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

13:59 24.02.2023

Небесна сотня. Герої не вмирають

Щорічно 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні . У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

15:25 20.02.2023

Вітаємо!

08.02.2023р. відбувся відкритий чемпіонат міста Полтави з грепплінгу. Учень 2 класу Кочура Тимур, вихованець гуртка "Панкратіон" (тренер Гавриш С.Г.) зайняв І місце (серед 6-7 років) у ваговій категорії 27 кг.

13:36 20.02.2023

День єдності #UAразом

Другий рік поспіль 16 лютого ми відзначаємо День єднання, під гаслом #UAразом. Відповідний Указ "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 14 лютого 2022 року.

11:52 16.02.2023

День безпечного Інтернету

9 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів.

09:55 02.02.2023

Про презентацію платформи «Мрія»

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

11:58 30.01.2023

22 січня - День Соборності України

В рамках відзначення Дня Соборності України в закладі освіти були проведені наступні заходи, під гаслом «Соборність України – заслуга українського народу!». Шкільним учнівським парламентом було випущено стінгазети "Україна – Соборна держава" та "Пам'ятай про Крути". У шкільній бібліотеці оформлено книжкову тематичну виставку «22 січня – День Соборності України». Вчителями початкових класів та класними керівниками були проведені години спілкування, бесіди, вікторини з даної тематики. Вчителями історії організовано перегляд документального фільму онлайн «Назви своє ім’я».

10:02 23.01.2023

Привітання для військових з Новим роком

Сьогодні, у переддень Нового року , учні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 вітають наших мужніх захисників і захисниць. Теплі слова та найщиріші побажання летять туди, де на захисті свободи і миру стоять наші Воїни Світла!!!!

09:41 30.12.2022