Адаптація до навчання у 1-му класі

28 грудня 2022 року в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання психолого-педагогічного консиліуму з питання: «Адаптації першокласників до навчання в умовах Нової української школи». Учасниками консиліуму стали адміністрація закладу, вчитель початкового класу, педагоги, які викладають у 1-му класі, шкільний  практичний психолог, медична сестра, вихователь ГПД та вихователь дитячого садка.

09:42 29.12.2022

Перемоги у чемпіонаті з легкої атлетики у приміщенні

21 грудня у м. Суми проходив відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні.  Учень 8 класу Дамір Летяга зайняв ІІ місце в естафеті. Вчитель фізичної культкри Меренков В.В. зайняв ІІ місце, біг на 3000 м.

13:06 21.12.2022

Свято наближається...

Здобувачі освіти Лебединського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 активно готують до новорічно-різдвяних свят. Своїми руками діти виготовляли святкові, новорічні атрибути, без яких ми не уявляємо новорічні свята. Також до учнів завітав Святий Миколай, який побажав усім здоров’я, щастя, бути слухняними та старанними у навчанні, а головне побажав Перемоги!

12:42 20.12.2022

День Святого Миколая

В переддень Дня Святого Миколая, традиційно у нашому закладі освіти була проведена благодійна акція «Дякую тобі, Захиснику!».  Метою даної акції – виготовлення сувенірів, малюнків, листів, подарунків задля вшанування мужніх та героїчних вчинків військовослужбовців України , а також збір посилок воїнам-захисникам.

12:42 18.12.2022

День української хустки

07 грудня наш заклад освіти, вже традиційно, долучився до святкування Дня української хустки.

12:41 07.12.2022

День волонтера

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. Особливо актуальне це свято сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни. Здобувачі освіти, батьки, вчителі та працівники закладу ведуть активну волонтерську діяльність по допомозі нашим захисникам .

12:38 05.12.2022

Участь у круглому столі

05 жовтня 2022 року на базі Сумського ОІППО в онлайн-форматі було проведено круглий стіл, присвячений реалізації в Сумській області регіонального інноваційного науково-дослідного проєкту «Теорія і методика взаємодії закладів загальної середньої та позашкільної освіти в естетичному вихованні дітей та учнівської молоді».

12:59 07.10.2022

Вітаємо наших спортивних «зірочок»

Вітаємо наших спортивних «зірочок» із перемогою у міських змагання до дня фізичної культури та спорту ученицю 3 класу Коробейник Ольгу, учня 8 класу Летягу Даміра, учня 11 класу Кабацького Дмитра.

13:04 12.09.2022