Активні перерви

Практичним психологом Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 були проведені активні перерви з молодшими здобувачами освіти Нової  української школи. Початкова ланка мала можливість весело та пізнавально провести час під час перерв. Діти вчилися командній роботі, розвивали пізнавальні процеси: сприймання, увагу, пам'ять, уяву, мислення. Виконали активну вправу «Парашут», яка спрямована на згуртованість, створення комфортної атмосфери для успішної роботи. Також зі здобувачами освіти були проведені вправи: «Дощ і сонце», «Яблучко на тарілочці», «Веселі м’ячики», «Їстівне чи ні», «Чотири стихії».

14:36 12.04.2024

Дружба – найбільший скарб

В межах години психолога з учнями 3 класу було проведене заняття з теми «Вірна дружба». Діти розширили уявлення про те, що таке дружба, давали визначення поняттям «дружба» і «друг». Початківці вчилися дружити, цінувати, берегти дружбу, бути вірним другом. Протягом заняття учні працювали в групах, виконували гру «Збери прислів’я», «Роби, як я», гра «Для мене дружба – це…». Переглянули навчальні мультфільми з послідуючим обговоренням  «Кітбуль», «Лама та друзі».  Навчилися робити висновки, аналізувати явища та події, розкрили значення  дружби в житті людини. Діти дійшли висновку, що «Дружба – найбільший скарб».

14:37 22.02.2024

Урок милосердя і добра

14 лютого в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст..№3 шкільним практичним психологом Штехно Альоною було проведене заняття зі здобувачами освіти 3 класу з теми «Урок милосердя і добра».  Метою заняття було розкрити зміст понять «милосердя», «добро», «співчуття», «безкорисливість». Діти навчилися наводити приклади милосердя у різних ситуаціях, навчилися робити висновки власних вчинків. Початківці виконали колективну вправу «Словник серця», гра «Знайди пару». На завершення роботи учні розфарбували приклади прояву милосердя та співчуття, зробили висновок, що милосердя – щира, безкорислива допомога нужденним.

14:06 15.02.2024

1 грудня

1 грудня відмічається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який направлений на збільшення обізнаності щодо профілактики та лікування хвороби. Синдром набутого імунодефіциту людини (СНІД) – це вкрай небезпечне інфекційне захворювання, що протікає з поступовим руйнуванням імунної системи. Збудником є вірус імунодефіциту людини (ВІЛ).   Здобувачі освіти Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 долучилися до акції «Червона стрічка», яка є – символом підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї». З дітьми були проведені заняття з практичним психологом з тем: «Що я знаю про ВІЛ. Де він є?», «СНІД – біда людства», «Шляхи передачі ВІЛ/СНІД. Як себе захистити?».

12:48 07.12.2023

Тиждень протидії булінгу

В межах тижня протидії булінгу здобувачі освіти Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 долучилися до акцій: учні 2-3 класів «Мої долоньки проти булінгу!», 5-9 клас «Стоп булінг!». Учні початкової ланки переглянули та обговорили казку «Гидке каченя»,   мультфільми  «Жив собі чорний кіт», «Вірте у любов, вірте у Різдво», «Про пташок», «Міст».  Здобувачі освіти 8 класу переглянули та обговорили відеоролики  за матеріалами мотиваційних зустрічей Ніка Вуйчича:  -    «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своєму житті»; -    «Які у мене цінності?»; -    « З яких слів потрібно починати діалог під час булінгу в школі?». Діти, які навчаються в 7 та 9 класі переглянули відео-презентацію «Булінг в школі. Як його розпізнати?».  -    Учні 11 класу розширили свої знання з теми «Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством». Отримали буклети «Як не стати жертвою Кібер-булінгу?».

12:57 29.09.2023

20 березня - Міжнародний день щастя

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року було запроваджено 20 березня Міжнародним днем щастя. Численні науки почали вивчати питання «Що таке щастя?». Тематику щастя оспівують у піснях, пишуть у віршах, вона надихає і допомагає людині рухатись вперед. Тому 20 березня в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.. №3 до Міжнародного дня щастя з учасниками освітнього процесу були проведені заходи з цієї нагоди. Учні початкової ланки долучилися до виставки малюнків «Щастя очима дітей». Педагогічний колектив також долучився до акції «Скринька цитат відомих людей». Здобувачі освіти закладу долучилися до акції «Веселка щастя», де мали можливість висловити власну думку, що для них особисто є щастя. Користуючись нагодою вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо радісних митей та Миру в рідній Україні!

09:50 20.03.2023

Проєкт "Завжди поруч"

13 березня 2023 року в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 в межах проєкту «Завжди поруч» відбулася ранкова зустріч з колективом закладу освіти. Шкільний практичний психолог Штехно Альона надала рекомендації присутнім стосовно психо-емоційного відновлення. Вчителі дійшли висновку, що емоційне вигорання трапляється через невміння керувати власними ресурсами та виконали вправу «Промінчики психо-емоційного відновлення».

15:26 13.03.2023

Проект «Завжди поруч»

Вже традиційним в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 є проведення ранкових зустрічей з педагогами закладу освіти кожного понеділка та п’ятниці в межах проекту «Завжди поруч». Адже важливою умовою збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу, зокрема здобувачів освіти, є психологічна підтримка педагогів.  Сьогодні вчителі виконували  техніку «Солодкі спогади», яка допомогла  відновити власні ресурси, стабілізувати психоемоційний стан та  подолати тривожність.

15:25 06.03.2023