Всесвітній день здоров’я

Дата: 15.04.2024 16:31

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Здоров’я — основа щасливого життя та благополуччя, це життєва енергія та натхнення, здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізуючи свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я — актуально та модно! У День здоров’я учні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст..№3 долучилися до різноманітних активностей. Здобувачі освіти  відпрацювали вправи на стабілізацію психологічного стану. Учні ознайомилися зі складовими здоровя, правилами здорового способу життя, складовими підвищення імунітету. Також розглянули шкідливі звички, які згубно впливають на стан здоровя. Учні початкової ланки долучилися до акції «Кошик здоровя». Під час заняття учні розглянули продукти харчування, які є корисними для здоров'я.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису