9 травня - Міжнародний день Європи

Дата: 09.05.2023 15:38

Фото без опису 9 травня разом з усією вільною Європою ми відзначаємо День Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність.

У День Європи у нашому закладі освіти пройшли цікаві заходи. Учні 1-3 класів переглянути мультфільм «Дітям про Євросоюз» та проведені інформаційні п’ятихвилинки «В об’єктиві – Європа». Для учнів 4 класу проведено вікторину «День Європи».У 8 класі пройшов урок-подорож «Країнами Європи». Для учнів 11 класу була проведена вікторина «Що ви знаєте про Європейський Союз?», а також переглянули відеоролик про історію створення та розвитку цього об'єднання. Учні 6 класу теж переглянули відеоролик для дітей про Європейський Союз та поповнили свій багаж знань цікавими фактами.

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису