ПРОЄКТ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 11.01.2024 15:35

Фото без опису  У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч» у Сумській області з 28 грудня 2023 року стартує загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.
У межах проєкту в Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 протягом січня заплановано проведення спортивних змагань з чотирьох видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування та футзал.
11.01.2024  у закладі освіти було проведено І етап змагань з футзалу між учнями 5 класу.За результатами змагань  перемогла дружба, адже обидві команди боролися самовіддано, не бажаючи віддавати перемогу.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису