Загальношкільні батьківські збори

Дата: 23.04.2024 15:05

На сьогоднішній день проблема правопорушень неповнолітніх є і залишається однією з гострих проблем українського суспільства. У ЛЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбулися батьківські збори на тему: "Попередження скоєння неповнолітніми правопорушень", на яких виступила інспектор сектору ювенальної превенції відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції Т.О. Криницька. Про необхідність посилення контролю з боку батьків за перебуванням дітей у позаурочний та вечірній час наголосила класний керівник 8 класу Стрельник С.М. та надала поради щодо ефективного спілкування батьків з дітьми.
Шкільний практичний психолог Штехно А.О. розповіла про способи уникнення неповнолітніми негативного впливу інших осіб.

Дітям постійно доводиться робити  вибір у складних ситуаціях, проте чи правильним він буде, чи вдасться уникнути прикрих наслідків  залежить тільки від нас - дорослих. Пам'ятаймо! Незнання закону не звільняє від відповідальності.