21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!

І. Багряний

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Для нас — це свято української мови — одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. У цьому щоразу переконуються здобувачі освіти Лебединського ЗЗЗСО І-ІІІ ст.№3, зокрема учні 7 та 9 класів, з якими було проведено інтелектуальну лінгвістичну гру «Ігри мовознавців» та годинку-цікавинку «Скарби рідної мови». Діти позмагалися у знанні фразеологізмів, розгадуванні ребусів, проявили квітливість, ознайомились із значенням невідомих слів та читали цитати з творів українських поетів про красу рідної мови. Пам’ятаймо слова Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту-спочатку їм відбирає мову». Нехай же материнське слово буде для всіх нас оберегом та символом нових здобутків!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису