Пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 17.11.2023 14:43

Фото без опису   Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. У закладі освіти були проведені заходи, мета яких залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

Протягом тижня були проведені:

- уроки безпеки дорожнього руху «Світлофор – наш друг» (1 клас), «Безпека велосипедиста» (8 клас), «Увага на дорозі – життя у безпеці» (11 клас);

- виховні заходи «Правила дорожнього руху я знаю, тому в халепу не потрапляю» (3 клас), «Безпечна дорога додому. Обов’язки і права пішоходів та пасажирів» (5 клас), «Повторюємо правила дорожнього руху» (6 клас), «Дотримання правил рятує життя» (7 клас), «Правила поведінки на вулицях і дорогах» (9 клас);

• гра «Правила дорожнього руху» з цеглинками LEGO (2 клас), «Конкурс знавців правил дорожнього руху» (4 клас)
  • бесіда з учнями «Безпека на дорогах. Травмуючі фактори. Способи попередження травматизму» (10 клас);
  •  профілактичний захід на тему «Безпека в русі» для учнів 1 та 2 класів за участі працівника поліції Криницької Т.О.
  • виставка малюнків дитячої творчості «Безпека на дорозі – безпека в житті».

Тож, бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису