Дружба – найбільший скарб

Дата: 22.02.2024 14:37

Фото без опису    В межах години психолога з учнями 3 класу було проведене заняття з теми «Вірна дружба». Діти розширили уявлення про те, що таке дружба, давали визначення поняттям «дружба» і «друг». Початківці вчилися дружити, цінувати, берегти дружбу, бути вірним другом. Протягом заняття учні працювали в групах, виконували гру «Збери прислів’я», «Роби, як я», гра «Для мене дружба – це…». Переглянули навчальні мультфільми з послідуючим обговоренням  «Кітбуль», «Лама та друзі».  Навчилися робити висновки, аналізувати явища та події, розкрили значення  дружби в житті людини. Діти дійшли висновку, що «Дружба – найбільший скарб».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису