Пройшов Олімпійський урок

Дата: 04.10.2023 14:12

Фото без опису   З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні у нашому закладі освіти були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові. Це свято всіх, хто любить спорт.

У нашому закладі освіти пройшов Олімпійський урок у 9 та 10 класах під назвою "Здорові діти - майбутнє Україна" (вчитель фізичної  культури Меренков В.В.). Захід складався з трьох частин: презентації "Історія виникнення Олімпійських ігор, символіка та видатні спортсмени України", зустрічі з видатним спортсменом та спортивного орієнтування та території закладу освіти.

Учасники змагань отримали карту де були зазначені місця, в яких знаходились літери, які потім зібрали на стенді.

Команди впорались із завданням однаково і зібрали вираз "Разом до Перемоги!". Учні 9 і 10 класу були нагороджені грамотами.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису