4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 05.06.2023 13:12

Фото без опису  4 червня в Україні вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року, аби привернути увагу до кричущих порушень з боку росії, яка не дотримується всіх існуючих конвенцій та договорів щодо ведення війни. Поки триває війна росія кожного дня вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.

Так, у нашому закладі освіти пройшов захід вшанування пам’яті загиблих дітей «Янголи в небі». Учні виготовили жовто-блакитних янголів, як символ того що ми завжди будемо памятати маленьких українців, життя яких забрала жорстока війна.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису