День Святого Миколая

Дата: 18.12.2022 12:42

Фото без описуВ переддень Дня Святого Миколая, традиційно у нашому закладі освіти була проведена благодійна акція «Дякую тобі, Захиснику.  Метою даної акціївиготовлення сувенірів, малюнків, листів, подарунків задля вшанування мужніх та героїчних вчинків військовослужбовців України , а також збір посилок воїнам-захисникам.

До акції долучились учні, батьки, вчителі та працівники закладу. Зібрали смаколики , а саме печиво, цукерки, мед, чай, закрутки та засоби гігієни.

Усі зібрані речі сьогодні були передані військовим, аби кожен з них відчув підтримку та вдячність з боку дітей та дорослих . Нехай зігріє дитяча любов та повага мужні серця наших Захисників !

Велика подяка усім, хто долучився до цієї акції, хто зробив свій внесок задля пришвидшення Перемоги !

Разом до Перемоги ! Слава Україні !