Не забуваймо правила безпеки!

Дата: 30.11.2023 12:30

Фото без опису   У складний для України час кожна людина повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Особливо це стосується дітей, адже на момент виникнення надзвичайної події вони можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих.

Сьогодні у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбулась онлайн-зустріч учнів 7, 9 та 10 класів з інспектором ДСНС Владиславом Ворохобовим. Під час зустрічі  інспектор розповів її учасникам правила безпеки життєдіяльності у побуті, під час навчання та дозвілля, особливу увагу звернув на небезпеку перебування  біля водойм взимку та алгоритм дій у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів. Учні повторили, як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події та пригадали телефони екстрених служб реагування.