Всесвітній день доброти

Дата: 13.11.2023 12:14

Фото без опису    Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.

Серед учнів початкових класів були проведені заходи, мета яких формувати уявлення дітей про доброту, розкрити моральний зміст добра, виховувати у дітей чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу, віру у силу добра, бажання творити добро, бути милосердними та співчутливими.

Учні переглянули мультфільм «Доброта врятує світ», повторили правила доброти, виконали вправу «Добрі справи заразливі!», складали прислів’я «День доброти», писали асоціації до слова «Добро».

Щиро віримо та сподіваємось, що прояви доброти стануть Вашою щоденною звичкою, а це обов’язково допоможе зробити світ добрим, світлим, приємним!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису