Безпека в русі

Дата: 10.11.2023 12:09

Фото без опису  Інспектор ювенальної превенції Криницька Т.О. завітала до Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3, де провела для малечі профілактичних захід на тему «Безпека в русі».

Під час пізнавальної лекції поліцейська розповіла, що означають і про що попереджають сигнали світлофора та дорожні знаки. Окремо обговорили, як потрібно переходити дорогу та правила безпеки під час катання на велосипеді та на роликах.

Інспекторка наголосила дітлахам про необхідность носіння світлоповертаючих елементів на одязі, особливо в темну пору доби. Крім того, діти спробували себе в ролі поліцейських, приміряли світловідбиваючі жилети.

У ігровій формі хлопчики та дівчатка вивчили та закріпили знання з правил поведінки на вулиці та на дорозі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису