Пройшов тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 17.05.2024 11:04

У закладі освіти з 13.05 по 17.05.2024  було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня відбулась пізнавальна зустріч   учнів 2-4, 7 та 8 класів з працівниками поліції сектору реагування  патрульної поліції відділення №3 (м.Лебедин), інспектором сектору ювенальної превенції відділення поліції №3 Криницькою Т.О. на тему «Безпека  дорожнього руху». Під час зустрічі поліцейські пояснили дітям правила виїзду на проїжджу частину, повторили з учнями дорожні знаки, обговорили наслідки порушень правил дорожнього руху.  Учням початкових класів продемонстрували поліцейський автомобіль та роз’яснили його функції.
    Протягом тижня здобувачі освіти  переглядали презентації, долучалися до обговорення змодельованих ситуацій, що стосуються правил дорожнього руху, обговорювали групи дорожніх знаків та правила поведінки пішоходів і велосипедистів, відповідали  запитання  вікторин, співвідносили дорожні знаки та їх значення, розвʼязували кросворди, малювали дорожні знаки, брали участь у різноманітних конкурсах.