Благодійна ярмарка «Разом до перемоги»

Дата: 14.04.2023 11:03

Благодійна ярмарка «Разом до перемоги» на підтримку Збройних сил України відбувся 14 квітня у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Школярі продавали кекси, тістечка, цукерки та інші смаколики, а також поробки, виготовлені своїми руками.

Загалом під час шкільної благодійної ярмарки вдалося зібрати 1000 грн. Ці кошти були передані для придбання приладу нічного бачення для військового підрозділ, у в якому служить брат нашої учениці 10 класу Тернівської Сніжани. Але збір ще триває, просимо небайдужих долучитися.

Також учениці 8 класу Тересова Поліна та Шатьорна Вікторія від закладу освіти долучились до традиційної великодньої благодійної ярмарки «До світлого дня – світлі вчинки». Незважаючи на дощову погоду вдалося вторгувати кошти, які передали організаторам ярмарки.

Дякуємо кожному, хто долучився до нашої благодійної справи. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Слава Україні!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису