Засідання шкільного учнівського парламенту

Дата: 14.12.2023 10:43

Фото без опису 14 грудня відбулось розширене засідання шкільного учнівського парламенту, на якому були присутні командири та заступники 5-11 класів.

Засідання проходило у вигляді навчального тренінгового заняття. З вітальними словами до присутніх звернулися директор Тетяна Іванівна та заступник директора з НВР Світлана Михайлівна.

Засідання складалось з двох частин, з теоретичною та практичної. Під час теоретичної частини учасники про учнівське самоврядування, мету, завдання та функції.

Під час тренінгового заняття командири та заступники класних колективів виконували різні вправи, визначали поняття "самоврядування", його принципи, хто такий лідер та які його якості, працювали в групах.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису