День цивільного захисту у школі

Дата: 17.05.2023 10:18

Фото без опису  17 травня у закладі освіти відбувся День цивільного захисту. День розпочався із загальношкільної лінійки "День цивільного захисту у школі". У фоє була розміщена виставка стінгазет з теми "Дотримуйся правил - бережи своє життя", а у шкільній бібліотеці діяла виставка літератури "Безпечне довкілля". Вчителями початкових класів та класними керівниками були проведені виховні заходи з учнями.

Була проведена тренувальна евакуація у разі виникнення пожежі в приміщенні закладу освіти.

Учні 6-11 класів взяли участь у спортивній естафеті "Вмілі рятувальники", а учні 1-4 класів взяли участь у спортивній естафеті "Діємо правильно!", усі команди нагороджено грамотами.

Під час проведених заходів учні ще раз поворили правила безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, що допомагають зберегти життя та здоровя як своє, так і оточуючих.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису  Фото без опису