4 червня - День вшанування пам'яті

Дата: 04.06.2024 10:12

4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день запроваджений з 2014 року.

Щохвилини росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.

Сьогодні наша країна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію російської федерації.
З нагоди Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України в закладі освіти пройшли тематичні заходи. Зокрема, для учнів проведео  акцію «Діти-янголи. Пам'ятаємо», організовано куточок пам’яті «Втрачене дитинство», хвилина пам’яті «Ми пам’ятаємо».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису