20 березня - Міжнародний день щастя

Дата: 20.03.2023 09:50

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року було запроваджено 20 березня Міжнародним днем щастя. Численні науки почали вивчати питання «Що таке щастя?». Тематику щастя оспівують у піснях, пишуть у віршах, вона надихає і допомагає людині рухатись вперед. Тому 20 березня в Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.. №3 до Міжнародного дня щастя з учасниками освітнього процесу були проведені заходи з цієї нагоди. Учні початкової ланки долучилися до виставки малюнків «Щастя очима дітей». Педагогічний колектив також долучився до акції «Скринька цитат відомих людей». Здобувачі освіти закладу долучилися до акції «Веселка щастя», де мали можливість висловити власну думку, що для них особисто є щастя. Користуючись нагодою вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо радісних митей та Миру в рідній Україні!

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису