Змагання з прикладної фізичної підготовки

Дата: 14.05.2024 09:05

У рамках співпраці з  Лебединським фаховим медичним коледжем імені професора М.І. Ситенка команда ЛЗЗСО І-ІІІ ступнеів №3  14 травня  взяла участь у змаганнях з прикладної фізичної підготовки.
Програма проведення змагань складалась із  наступних етапів: " Допоможемо. Переможемо", "Ми – команда", "Професіонал", "Вмію. Зможу. Зроблю", "Швидкий воїн".
До складу команди від закладу освіти увійшли учні 10 класу : Асташкін Кіріл, Сіробаба Ярослав, Капустян Вадим та 11 класу : Муха Анна, Тернівська Сніжана, Панченко Єлизавета.
Під час змагань учениці 11 класу Дубровіна Анюта та Котенко Вікторія представили шкільний проєкт «Герої сучасності», мета якого - вшанування пам'яті  загиблих в російсько-українській війні випускників нашого закладу освіти.
За підсумками змагань команда ЛЗЗСО І-ІІІ ступнеів №3 посіла ІІ місце   серед здобувачів освіти Лебединської міської територіальної громади.
Вітаємо та бажаємо успіхів!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису